Vážení přátelé,

nově si u nás můžete koupit super spalovač L-Carnitin 3000+ 100ml, doplněk stravy určený k hubnutí s obsahem 4 fyziologicky aktivních a efektivních látek podporujících spalování tuků a urychlení metabolismu. Vhodný pro všechny fyzicky aktivní jedince a zvláště ty, kteří usilují o zhubnutí.

Stručná charakteristika:

*obsahuje 4 aktivní a efektivní složky
*obsah maximální efektivní dávky L-karnitinu
*rychlá vstřebatelnost díky kapalné formě
*urychluje metabolismus a pomáhá spalovat tuky
*vašemu tělu poskytuje energetický zdroj
*vhodný pro fyzicky aktivní muže a ženy
*neobsahuje cukr

L-Carnitine 3000 PLUS je nejmodernější tekutý spalovač tuků v nejlépe vstřebatelné formě pro Váš organizmus. Je určen každému, kdo chce povzbudit svůj metabolismus tím, že vytvoří dodatečnou energii pro tvarování Vaší postavy do štíhlé a sportovní podoby.

Speciální komplex 4 fyziologicky aktivních složek obsažených v L-CARNITINE 3000 PLUS má úlohu zajistit synergický mechanismus umožňující zvýšit efektivitu každé své části. Zelený čaj podporuje metabolismus prostřednictvím zvýšení energetického tělesného výdeje. Guarana a kofein zvyšují uvolňování volných mastných kyselin z tukových buněk do krevního řečiště a ty prostřednictvím L-karnitinu podporujícího jejich efektivnější transport, poskytují pracujícím svalům zdroj energie potřebné k intenzivnějšímu tréninku.

L-karnitin 3000 PLUS je ideální předtréninkový doplněk, který díky několika směrnému působení umožňuje efektivní spalování tuků u žen i mužů. Vzhledem k tomu, že L-Carnitin 3000 PLUS obsahuje optimální dávky aktivních složek, jsou sny o štíhlé postavě skutečnosti blíže, než kdy předtím.

Složení výrobku v 1 ampuli (100ml)/%DDD 1 dávce (33ml)/%DDD
L-Karnitin 3000 mg 1000 mg
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2,7 mg/193% 0,9 mg/64%
Hydrolyzovaný kasein (PeptoPro®) 50mg 17mg
Extrakt ze zeleného čaje 300mg 100mg
Glukuronanolakton 200mg 67mg
Extrakt z guarany (10% kofeinu) 150mg (15mg) 50mg (5mg)
Kofein anhydrát 120mg 40mg

% DDD – procento doporučené denní dávky
PeptoPro ® je registrovaná ochranná známka společnosti Royal DSM N.V.

Složení: voda, L-karnitin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), extrakt ze zeleného čaje, glukuronolakton, extrakt z guarany , kofein bezvodý hydrolyzovaný kasein (PeptoPro®), konzervanty (sorban draselný, benzoát sodný), aroma, sladidlo (sukralóza), barviva (E129 – může mít škodlivé účinky na aktivitu a pozornost dětí), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Cenu naleznete v ceníku doplňků >ZDE<

L-Carnitine3000

Vyzkoušejte nový super spalovač!

Post navigation


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen + 17 =